Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Bodrum Mandalina Sabunu

Bodrum Mandalina Sabunu

STR-8682773979022
109 TL
Boyut Seçimi

Bodrum Mandalina kabuğu yağının içinde limonen, karyofillen, alfa beta-pinenler, miren, camfen, C vitamini, potasyum ve birçok antioksidan bileşik bulunur, yüksek oranda antioksidan aktiviteye sahiptir. İçeriğindeki bileşikler ile ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Cilt gözeneklerinin açılmasını sağlayarak düzenli kullanımda sivilce ve akne tedavisine yardımcı olmaktadır. Cildin yağ dengesini sağlamasına yardımcı olur. Cildi güçlendirir. Çatlaklar ve yara izlerinin giderilmesinde etkilidir. Mandalina yağının kokusu, kaygı ve mide bulantısı sorunlarında da faydalıdır. 

Naturel Bodrum Mandalina Sabunu doğal Bodrum mandalina kabuğundan elde edilen yağ kullanılarak üretilmiştir. Bünyesinde bulunan yüksek gliserin içeriği ile ciltte üstün nemlendirme performansına sahiptir. Cilt gözeneklerinin temizlenmesi, aknelerin azaltılması, cilt yağlarının dengelenmesi, yaraların, yaşa bağlı lekelerin ve kırışıklıkların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Paraben, Fenoksietanol (Phenoxyethanol), Sülfat, SLS, Sentetik boyalar bulunmaz. Üretim aşamasında, kullanım ve kullanım sonrasında çevreye zararlı atık meydana gelmez.

Kullanımı:  Sivilce ve akne tedavisine destek olarak sabah ve akşam olmak üzere en az 2 defa tatbik ediniz. El, yüz veya vücut temizliği gerekli olduğunda gün içerisinde sürekli olarak kullanabilirsiniz. Islak cilde uygulayıp, köpürtüp temizlik sonrası iyice durulayınız.

Sepet