Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Kekik Sabunu

Kekik Sabunu

STR-8682773979169
109 TL
Boyut Seçimi

Kekik yağı potasyum, magnezyum, demir ve kalsiyum açısından son derece zengindir. Yüksek oranda C ve E vitamini içeren kekik yağı harika bir beta-karoten, folik asit ve B-kompleks vitaminleri kaynağıdır. İçerdiği bu güçlü içerik ile ciltte yaşlanmayı geciktirici etki göstererek, yaşlanmanın sebep olduğu leke, iz ve deformasyonu önlemeye yardım eder. Cildi sıkılaştırıcı özellik gösterir. Ciltte yağ dengesini sağlayarak sivilce ve aknelerin geçmesine yardımcı olur.

Naturel Bodrum Kekik Sabunu doğal kekik özü ve kekikten elde edilen doğal yağlar kullanılarak üretilmiştir. Bünyesinde bulunan yüksek gliserin içeriği ile ciltte üstün nemlendirme performansına sahiptir. İçeriğindeki güçlü bileşikler ile yaşlanmanın sebep olduğu lekeler, iz ve deformasyonu önlemede etkilidir. Düzenli kullanımda ciltte yağ dengesini sağlayarak sivilce – akne ile mücadelede yardımcı olur.

Paraben, Fenoksietanol (Phenoxyethanol), Sülfat, SLS, Sentetik boyalar bulunmaz. Üretim aşamasında, kullanım ve kullanım sonrasında çevreye zararlı atık meydana gelmez.

Kullanımı:  Ciltteki lekelerin giderilmesinde ve sivilce - akne tedavisine destek olarak sabah ve akşam olmak üzere en az 2 defa tatbik ediniz. El, yüz veya vücut temizliği gerekli olduğunda gün içerisinde sürekli olarak kullanabilirsiniz. Islak cilde uygulayıp, köpürtüp temizlik sonrası iyice durulayınız.

Sepet