Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Mandalina & Bal Sabunu

Mandalina & Bal Sabunu

STR-8682773979282
109 TL
Boyut Seçimi

Bodrum Mandalina kabuğu yağının içinde limonen, karyofillen, alfa beta-pinenler, miren, camfen ,C vitamini, potasyum ve bir çok antioksidan bileşik bulunur, yüksek oranda antioksidan aktiviteye sahiptir. İçeriğindeki bileşikler ile ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Bal içerisindeki vitaminler ve çok yüksek mineral içeriği sayesinde cildin ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Her cilt tipi için uygun olan bal, kuru ciltleri nemlendirir aynı zamanda da yağlı ciltlerde sebum dengesini korur. Düzenli kullanımda Anti-aging özelliği sayesinde yaşlanmayı ve kazayağı gibi tüm kırışıklık belirtilerini geciktirir. Güneş lekelerine karşı oldukça faydalıdır. Lekeleri gözle görünür oranda azaltır. Doğal peeling etkisi ile ciltteki ölü hücreleri arındırır ve cildi taze bir görünüme kavuşturur. Gözenekleri temizleyen bal, siyah nokta, sivilce ve akne oluşumunu önler. Mantar, egzama ve sedef gibi hastalıklarda tedavi ve iyileşme sürecini kısaltır. 

Naturel Bodrum Mandalina & Bal Sabunu Doğal Bal ve Bodrum mandalina kabuğundan elde edilen yağlar kullanılarak üretilmiştir. Bünyesinde bulunan yüksek gliserin içeriği ile ciltte üstün nemlendirme performansına sahiptir. Bodrum Mandalina kabuğu yağı ve bal cilt üzerinde anti-aging özellik gösterir, yaşlanmayı ve kazayağı gibi tüm kırışıklık belirtilerini geciktirir. Gözenekleri temizleyen bal, siyah nokta, sivilce ve akne oluşumunu önlerken Bodrum mandalina kabuğu yağı, ciltte sebumun dengelenmesi, yaraların, yaşa bağlı lekelerin ve kırışıklıkların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Paraben, Fenoksietanol (Phenoxyethanol), Sülfat, SLS, Sentetik boyalar bulunmaz. Üretim aşamasında, kullanım ve kullanım sonrasında çevreye zararlı atık meydana gelmez.

Kullanımı:  Sivilce ve akne tedavisine destek olarak sabah ve akşam olmak üzere en az 2 defa tatbik ediniz. El, yüz veya vücut temizliği gerekli olduğunda gün içerisinde sürekli olarak kullanabilirsiniz. Islak cilde uygulayıp, köpürtüp temizlik sonrası iyice durulayınız.

Sepet