Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Kahve Sabunu

Kahve Sabunu

STR-8682773979145
109 TL
Boyut Seçimi

Kahve yağı trigonellin denilen önemli bir bileşik sayesinde zengin bir B3 vitamini kaynağıdır. Güneş lekelerinin, kızarıklığın ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca içeriğindeki yüksek kafein ve klorojenik asit ile deri altındaki kan damarlarını genişleterek ve genel kan akışını iyileştirir bu sayede selülitleri azaltmasına yardımcı olmaktadır. Gözaltı morluklarınıza ve şişliklere de iyi gelir. Kahve telvesi peeling etkisi sağlayarak cildin ölü hücrelerden arınmasını kolaylaştırır.

Naturel Bodrum Kahve Sabunu Kahve çekirdeğinden elde edilen doğal özler ve öğütülmüş kahve çekirdekleri kullanılarak üretilmiştir. Bünyesinde bulunan yüksek gliserin içeriği ile ciltte üstün nemlendirme performansına sahiptir. Cilt gözeneklerinin temizlenmesi, Güneş lekelerinin, selülitlerin, citteki kızarıklığın ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Gözaltı morluklarınıza ve şişliklere de iyi gelir. Kahve telvesi peeling etkisi sağlayarak cildin ölü hücrelerden arınmasını kolaylaştırır.

Paraben, Fenoksietanol (Phenoxyethanol), Sülfat, SLS, Sentetik boyalar bulunmaz. Üretim aşamasında, kullanım ve kullanım sonrasında çevreye zararlı atık meydana gelmez.

Kullanımı:  Selülit ve cilt lekelerinin tedavisine destek olarak sabah ve akşam olmak üzere en az 2 defa tatbik ediniz. El, yüz veya vücut temizliği gerekli olduğunda gün içerisinde sürekli olarak kullanabilirsiniz. Islak cilde uygulayıp, köpürtüp temizlik sonrası iyice durulayınız.

Sepet