Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Kırmızı Meyveler Sabunu

Kırmızı Meyveler Sabunu

STR-8682773979046
109 TL
Boyut Seçimi

A, C, E vitaminleri ve B vitaminleri, pantotenik asit, biotin, potasyum, magnezyum içeren çilek, böğürtlen, kiraz, karpuz meyve özlerinden elde edilen aromatik yağlar kullanılarak üretilmiş özel bir üründür. İçeriğindeki vitamin ve mineraller ile cildi gençleştirir, ciltteki güneş lekelerinin giderilmesinde etkilidir. Düzenli kullanımda cilt üzerinde anti-aging etkiye sahiptir. Cildi güçlendirir dış etkenlere dirençli olmasını sağlar.

Naturel Bodrum Kırmızı Meyveler Sabunu Doğal Çilek, Böğürtlen, Kiraz, Karpuz meyve özlerinden elde edilen doğal özler kullanılarak üretilmiştir. Bünyesinde bulunan yüksek gliserin içeriği ile ciltte üstün nemlendirme performansına sahiptir. Cilt gözeneklerinin temizlenmesi, Güneş lekelerinin ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Düzenli kullanımda cilt üzerinde anti-aging etkiye sahiptir.

Paraben, Fenoksietanol (Phenoxyethanol), Sülfat, SLS, Sentetik boyalar bulunmaz. Üretim aşamasında, kullanım ve kullanım sonrasında çevreye zararlı atık meydana gelmez.

Kullanımı:  Cilt lekelerinin ve ince kırışıklıkların tedavisine destek olarak sabah ve akşam olmak üzere en az 2 defa tatbik ediniz. El, yüz veya vücut temizliği gerekli olduğunda gün içerisinde sürekli olarak kullanabilirsiniz. Islak cilde uygulayıp, köpürtüp temizlik sonrası iyice durulayınız.

Sepet