Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Mandalina & Aloe Vera Sabunu

Mandalina & Aloe Vera Sabunu

STR-8682773979060
109 TL
Boyut Seçimi

Bodrum Mandalina kabuğu yağının içinde limonen, karyofillen, alfa beta-pinenler, miren, camfen, C vitamini, potasyum ve bir çok antioksidan bileşik bulunur, yüksek oranda antioksidan aktiviteye sahiptir. İçeriğindeki bileşikler ile ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cilt gözeneklerinin açılmasını sağlayarak düzenli kullanımda sivilce ve akne tedavisine yardımcı olmaktadır. Cildin yağ dengesini sağlamasına yardımcı olur. Cildi güçlendirir. Çatlaklar ve yara izlerinin giderilmesinde etkilidir. Mandalina yağının kokusu, kaygı ve mide bulantısı sorunlarında da faydalıdır. 

Aloe veranın içerisinde A, C, E vitaminleri, folik asit, kolin, B1, B2, B3, B6 ve B12 vitaminleri, ayrıca kalsiyum, magnezyum, çinko, sodyum, demir ve potasyum elementlerini barındırmaktadır. Aloe Vera  içeriğindeki bu bileşenler ile yara izlerini giderir ve oluşmasını önler. Çok iyi bir nemlendiricidir.  Soğuk ısırıklarından dolayı oluşan doku hasarlarını onarır. Sivilce oluşumunu önler. Cildi aydınlatır. Lekeleri giderir.

Naturel Bodrum Mandalina & Aloe Vera Sabunu doğal aloe vera özü ve Bodrum mandalinası kabuğundan elde edilen doğal yağlar kullanılarak üretilmiştir. Bünyesinde bulunan yüksek gliserin içeriği ile ciltte üstün nemlendirme performansına sahiptir. Düzenli kullanımda cilt üzerinde mucizevî etkiler göstermektedir. Cildi aydınlatır. Güneş lekelerini, yara izlerini ve ciltteki çatlakları giderir. Sivilce – akne tedavisinden etkilidir.

Paraben, Fenoksietanol (Phenoxyethanol), Sülfat, SLS, Sentetik boyalar bulunmaz. Üretim aşamasında, kullanım ve kullanım sonrasında çevreye zararlı atık meydana gelmez.

Kullanımı:  Cilt lekelerinin giderilmesinde ve sivilce - akne tedavisine destek olarak sabah ve akşam olmak üzere en az 2 defa tatbik ediniz. El, yüz veya vücut temizliği gerekli olduğunda gün içerisinde sürekli olarak kullanabilirsiniz. Islak cilde uygulayıp, köpürtüp temizlik sonrası iyice durulayınız.

Sepet