Erkek Ayakkabı

TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Mandalina Lavanta Sabunu

Mandalina Lavanta Sabunu

STR-8682773979220
109 TL
Boyut Seçimi

Lavanta A, C vitaminleri, kalsiyum ve demir bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Kuru ve kuruya yakın ciltlerde yağlandırmadan etkili nemlendirme sağlar. Yaşlılık lekelerine ve sivilce, akne izlerine iyi gelir. Parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar. 

Bodrum Mandalina kabuğu yağının içinde limonen, karyofillen, alfa beta-pinenler, miren, camfen, C vitamini, potasyum ve birçok antioksidan bileşik bulunur, yüksek oranda antioksidan aktiviteye sahiptir. İçeriğindeki bileşikler ile ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cilt gözeneklerinin açılmasını sağlayarak düzenli kullanımda sivilce ve akne tedavisine yardımcı olmaktadır. Cildin yağ dengesini sağlamasına yardımcı olur. Cildi güçlendirir. Çatlaklar ve yara izlerinin giderilmesinde etkilidir. Mandalina yağının kokusu, kaygı ve mide bulantısı sorunlarında da faydalıdır. 

Naturel Bodrum Mandalina & Lavanta Sabunu doğal lavanta özlerinden ve Bodrum mandalinası kabuğundan elde edilen doğal yağlar kullanılarak üretilmiştir. Bünyesinde bulunan yüksek gliserin içeriği ile ciltte üstün nemlendirme performansına sahiptir. İçeriğindeki değerli doğal bileşikler ile yaşlılık lekelerine, sivilce ve akne izlerine iyi gelir. Sürekli kullanımda cilt gözeneklerinin açılmasını sağlayarak sivilce ve akne tedavisine yardımcı olmaktadır. Pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar. 

Paraben, Fenoksietanol (Phenoxyethanol), Sülfat, SLS, Sentetik boyalar bulunmaz. Üretim aşamasında, kullanım ve kullanım sonrasında çevreye zararlı atık meydana gelmez.

Kullanımı:   Sivilce - akne tedavisinde ve cilt lekelerinin giderilmesinde sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak en az 2 defa tatbik ediniz. El, yüz veya vücut temizliği gerekli olduğunda gün içerisinde sürekli olarak kullanabilirsiniz. Islak cilde uygulayıp, köpürtüp temizlik sonrası iyice durulayınız

Sepet